فـراتـر از رپـورتاژ آگـهی
رپورتاژ در 400 رسانه داخلی و 4000 رسانه بین‌المللی
میلیون‌ها نمایش تضمینی با ویترین‌های خبری
پایش لحظه‌ای نتایج به همراه گزارش تحلیلی
شانس انتشار بیشتر محتوای شما با توزیع هدفمند

فرم زیر را تکمیل کنید. برای مشاوره رسانه‌ای رایگان، ارسال پروپوزال اختصاصی کسب وکارتان و نمونه گزارش بازخورد‌‌، با شما تماس می‌‌گیریم

چگونه فراتر از رپورتاژ خدمات دریافت کنید؟

با همان هزینه رپورتاژ و چه بسا کمتر، منافع بیشتری برای کسب و کار خود به ارمغان بیاورید

انتشار در صدها رسانه با چند کلیک

علاوه بر رسانه‌های کمپین‌های پایه در اخبار رسمی، سایر رسانه‌های مورد نظر خود را با توجه به حوزه تخصصی یا جامعه هدف، از بین ده‌ها خبرگزاری، پایگاه خبری و نشریه انتخاب کنید و با چند کلیک، محتوای خود را به صورت دائمی و تضمینی در آنها منتشر کنید.

هدایت ترافیک با ویترین‌های خبری

محتوایتان باید در معرض دید باشد. در کمپین رسانه‌ای، محتوا در «ویترین‌های خبری» نیز منتشر می‌شود. ویترین‌ها، فضاهایی در رسانه‌های طرف قرارداد اخبار رسمی هستند که با میلیون‌ها بازدید در روز، ابزاری موثر برای هدایت کاربر به سمت محتوایتان هستند.

فرصت انتشار بیشتر در توزیع هدفمند

محتوای شما برای خبرنگاران و رسانه‌ها با توجه به حوزه خبری یا جغرافیایی فعالیت آنها از بیش از 3000 رسانه و خبرنگار عضو اخبار رسمی ارسال می‌شود. بدین ترتیب، با محتوای خوب، فرصت دیده شدن و انتشار بیشتری به دست آورید.

پایش لحظه‌ای کمپین به همراه گزارش تحلیلی

با گزارش‌های لحظه‌ای و آمار دقیق، تحلیل جامعی از نتایج کمپین‌هایتان به دست آوردید. علاوه بر دریافت لینک محتوای منتشر شده در رسانه‌ها، خواهید دید که محتوای شما چقدر دیده شده و به دست کدام خبرنگاران و رسانه‌ها رسیده است.

22886635 021